Systemy odwodnień od Vabo

Systemy odwodnień od Vabo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Systemy odwodnień od Vabo

Systemy odwodnień od Vabo

Firma P.W. INTER-PLAST Andrzej Bodziachowscy powstała w roku 1998. Od 2009 zajmuje się ona produkcją systemów odwodnień.
Historia firmy

We wcześniejszych latach specjalizowała się ona w dostarczaniu używanych obrabiarek do metalu. W krótkim czasie firma została ogólnopolskim liderem dystrybucji tego typu produktów i jako pierwsza w kraju wprowadziła na nasz rynek obrabiarki ze sterowaniem numerycznym. W roku 1999 powstał dział produkcji, który zajmował się między innymi tworzeniem projektów autorskich oraz realizowaniem dużych zamówień dla przemysłu samochodowego.
Asortyment

Obecnie przedsiębiorstwo skupia się na produkowaniu odwodnień liniowych i na rynku działa pod szyldem Vabo. Dzięki intrygującemu designowi, szerokiemu zastosowaniu oraz innowacyjnych rozwiązań odwodnienia te cieszą się sporym zainteresowaniem i zaufaniem wśród szerokiego grona klientów.

W swojej ofercie firma posiada również kratki odpływowe, syfony, odwodnienia liniowe SLIM, odwodnienia liniowe STANDARD, odwodnienia liniowe PREMIUM oraz odwodnienia ścienne ERGO. Wszystkie te produkty charakteryzują się wysoką jakością i wyjątkową funkcjonalnością.

Jednym z produktów dostępnych w asortymencie firmy są korytka ściekowe. Tym, co różni korytka ściekowe typu SLIM od wersji standardowych jest głównie ich cieńsza budowa. Za sprawą smuklejszej linii odwodnienie staje się w pełni dyskretne, a co za tym idzie – w pełni harmonizuje z wystrojem łazienek. Odpływy te doskonale sprawdzą się zarówno w małych i dużych łazienkach, lecz także w miejscach użyteczności publicznej (a to ze względu na fakt, że umożliwiają one zaoszczędzenie sporo miejsca). Odwodnienia liniowe SLIM montuje się w powierzchnię podłogi, a później nakłada na nie eleganckie panele antypoślizgowe. Rozwiązanie to sprawia, że reszta podłogi, która znajduje się poza strefą prysznica jest sucha. Dzięki spadowi w konstrukcji odpływu kanału, woda przepływa znacznie szybciej. Specjalna konstrukcja i wykorzystanie nóżek z obrotową podstawą sprawiają, że montaż staje się o wiele szybszy i łatwiejszy.

W ofercie firmy Vabo znajdziemy również odwodnienia ścienne ERGO, które charakteryzują się wytrzymałą, trwałą konstrukcją w całości wykonaną ze stali nierdzewnej. Wykorzystywać można je zarówno w ścianach pełnych, jak i kartonowo gipsowych.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top