G6 Suwałki zs7

G6 Suwałki zs7
1 vote, 5.00 avg. rating (97% score)
G6 Suwałki zs7

G6 Suwałki zs7

Łazienki, Roma i Złote Tarasy

Sobota, siódma rano. Stoimy przy szkole i czekamy na autobus, w którym trzeba wymienić koło. Robi się coraz zimniej. W końcu nasze żółte „kopytko” nadjeżdża.

W autobusie jest dość wesoło. Zwłaszcza kiedy zaczyna się wielka zmiana miejsc. Po około trzech godzinach zajeżdżamy na upragniony postój do McDonalda. Zamawiamy zestawy, ciastka, shake’i. Niektórzy mają tyle jedzenia, że zdołaliby wykarmić małą armię.

Po kolejnych dwóch godzinach w końcu jesteśmy w Warszawie. W busie czuć ekscytację. Pierwszy cel naszej podróży to Łazienki Królewskie. Spacerujemy szukając wiewiórek i pawi. Ola robi nam mnóstwo zdjęć .Pachnie wiosną, znaczenie wcześniej niż u nas kwitną hiacynty i żonkile. Część dziewczyn zalicza wpadkę ,gubiąc się w łazienkowych toaletach. Po spacerze idziemy do restauracji „Rozdroże”. Dostajemy zupę, kotleta mielonego i pyszną szarlotkę. Sycący obiad daje nam siłę na resztą atrakcji.

Kolejnym punktem naszej wycieczki jest planetarium . Oglądamy „Trzeci wymiar życia”. Film dosłownie wbija nas w fotele. Przemierzamy galaktykę, liczymy księżyce i łapiemy meteoryty. Po seansie , z nadmiaru wrażeń spowodowanych trójwymiarową lekcją ,trochę kręci nam się w głowach, ale jesteśmy zadowoleni.

Z racji tego, że zachowywaliśmy się dobrze i mieliśmy trochę wolnego czasu , pojechaliśmy do Złotych Tarasów. Część z nas zrobiła zakupy-od lizaka po trampki marki Vans.

Ostatni przystanek naszej podróży to Teatr Roma, w którym obejrzeliśmy spektakl „Ale musicale!”.Artyści wykonali piosenki z wielu granych w Romie musicali. Mogliśmy usłyszeć przeboje z takich przedstawień jak „Koty”, „Grease” czy „Upiór w operze”. Najbardziej zadowolony z tej atrakcji był Paweł ,który spełnił swoje marzenie- zobaczył na żywo „Upiora w operze”.

Około godziny 21 wyruszyliśmy do domu . Znowu zrobiliśmy postój w McDonaldzie, jednak tym razem nie jedliśmy już tak dużo. Noc upłynęła nam jeszcze weselej niż dzień. Dziewczyny z tyłu autobusu śpiewały piosenki. Była i klasyka i nowości. Po północy zrobiło się ciszej, większość osób zmorzył sen, tylko nieliczni rozmawiali czy słuchali muzyki. O drugiej w nocy wróciliśmy do domu.

słowa kluczowe: g6 suwałki, zs7 suwalki, g6 suwalki, trójdzielność wypowiedzi

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top